Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Шахрайські дії різноманітні настільки, наскільки різноманітні відносини між людьми. Вони є наслідком обороту товарів, використання онлайн сервісів або банківських карт. Тому кожна сфера привертає до себе зловмисників, які постійно винаходять нові способи розкрадання грошей. Проте існують загальні правила, які допоможуть не стати жертвою шахраїв.

22 червня 2023 о 12:37 | Сервило О. Є. | немає коментарів

У ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Неслухів відбувся педагогічний тренінг "Роль класного керівника в правовому вихованні молоді, профілактиці правопорушень та булінгу", який провели педагоги-організатори Пишкович С.В. та Світа І. І.

23 грудня 2022 о 19:21 | Сервило О. Є. | немає коментарів

Сьогодні у 2 класі (класний керівник Купльовська Г. Г.) відбувся урок- квест "Твори добро", присвячений Дню Святого Миколая.

19 грудня 2022 о 21:06 | Сервило О. Є. | немає коментарів

Майже цілий рік усі ми—дорослі й діти, з нетерпінням очікуємо на зимові свята. А найбільше дітвора чекає свято любові і душевної теплоти —День Святого Миколая. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає .
У нашій школі існує добра традиція: на свято Миколая лідери учнівського самоврядування проводять уроки замість вчителів. Це завжди весело, креативно та повчально! Цьогоріч за свою працю кожен учень отримав подарунки від Миколая .
Щиро дякуємо голові Новояричівської селищної ради Петру Соколовському за гарні подарунки.

19 грудня 2022 о 17:53 | Сервило О. Є. | немає коментарів

Вже Миколай святий ступає на поріг ...
Сьогодні Він в Неслухові разом з маленькими янголятами несе радість, добро і солодкий спогад дитинства нашим Захисникам, які повернулися з передової.

16 грудня 2022 о 22:16 | Сервило О. Є. | немає коментарів

Гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
Завжди прагнемо виховувати в наших дітей чесність, відповідальність, дбайливе ставлення до братів наших менших. Саме тому у нашому навчальному закладі протягом тижня вчителі проводили уроки доброти, на яких учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, про "нових друзів", які з'явилися в нашому селі, обговорювали причини появи на вулицях безпритульних тварин та як зарадити цьому.
Діти отримали масу позитивних вражень, а також навички правильного ставлення та поводження з тваринами.

7 жовтня 2022 о 19:49 | Сервило О. Є. | немає коментарів

Зважаючи на складні часи для країни, нашим тваринкам як ніколи потрібні спокій, підтримка та позитивні емоції. Менші брати дарують нам відчуття єдності з природою, виховують в нас добро, відповідальність, гуманність та альтруїзм. Саме ці якості відрізняють цивілізоване суспільство від суспільства невігластва та дикунства.

4 жовтня 2022 о 22:11 | Сервило О. Є. | немає коментарів

Сьогодні- неймовірний день!!!
Наш зразковий танцювальний хореографічний колектив " Веснянка " взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної, класичної та сучасної хореографії " Фольклорний дивосвіт"-2022р, який проходив на підтримку Збройних Сил України! Захід відбувся за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації іНаціональної Хореографічної Спілки України Львівського обласного відділення.
Вітаємо наших учнів та їхнього керівника Зеленську М. Л. із 3-м місцем!
Щасливі,що наш колектив вніс свій внесок та долучився до благодійних коштів, які підуть на потреби ЗСУ!!!

1 жовтня 2022 о 19:16 | Сервило О. Є. | немає коментарів

Цьогоріч, ми, як ніколи, розуміємо, що найбільше у світі щастя – це мир. У Міжнародний день миру бажаємо миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!
Слава ЗСУ! Слава Україні!

21 вересня 2022 о 21:21 | Сервило О. Є. | немає коментарів

200 днів героїчного протистояння російським загарбникам. Ми не дамо ворогові зломити нас і ще раз доведемо усьому світові, що незламні!
Віримо у ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ! Дякуємо за спокійний сон, за можливість вчитися, за те, що Ви є! Щиро молимось за Вас та віримо у Перемогу!

14 вересня 2022 о 09:35 | Сервило О. Є. | немає коментарів

Ми теж долучилися до акції ''Найбільша маскувальна сітка України'', щоб допомогти нашим воїнам і встановити національний рекорд. 2208 метрів квадратних сітки лише за два дні!
Цей результат зафіксували представники Національного реєстру рекордів України.
Разом до перемоги!
Все буде Україна!

5 вересня 2022 о 22:32 | Сервило О. Є. | немає коментарів

Сьогодні вміння надавати домедичну допомогу стало потрібним, як ніколи. Як діяти при кровотечах, втраті свідомості та різних невідкладних станах, учням та вчителям розповіла наша випускниця, а зараз студентка 6 курсу Вінницького національного університету імені М. І. Пирогова— Грудка Адріана Петрівна. Щиро дякуємо за корисні знання та з нетерпінням чекаємо наступних навчань

2 вересня 2022 о 14:38 | Сервило О. Є. | немає коментарів

Начальник караулу 18 ДПРЧ 10 ДПРЗ у Львівській області Гриців Руслан Йосифович завітав у наш заклад освіти з метою інформування та надання методичної та практичної допомоги для здійснення безпекових заходів. Сьогодні провели навчання правилам пожежної безпеки в школі та алгоритму дій під час сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА".

2 вересня 2022 о 09:43 | Сервило О. Є. | немає коментарів