Новини
У світі, де більшість можливостей зосереджені в мережі, онлайн-пропозиції можуть бути справжнім порятунком, особливо для молоді, яка шукає спосіб заробити. Проте, саме тут приховуються небезпечні пастки, які можуть обернутися не тільки втратою грошей, а й серйозними проблемами із законом. Сьогодні ми поговоримо про так званих “дропів” або “грошових мулів”, і про те, як не потрапити в їхні тенета.
Легкі гроші онлайн можуть обернутись тюрмою: хто такі дропи і як не потрапити в пастку?
Уявіть собі ситуацію: вам пише незнайомець у соціальній мережі або надходить лист на електронну пошту. Він пропонує просту віддалену роботу, яка, здається, ідеально підходить для студента чи старшокласника. Все, що від вас вимагається, це приймати кошти на свою банківську картку та пересилати їх далі. Обіцяють від 5 000 до 10 000 гривень на місяць, працювати — всього кілька хвилин на день, і, найголовніше, досвід не потрібен. Звучить заманливо, чи не так?
Насправді ж, це типова пастка. Саме так шахраї вербують дропів – людей, які допомагають їм переказувати та “відмивати” вкрадені гроші.
Спецслужби окупантів через соцмережі вербують в Україні Спецслужби окупантів через соцмережі вербують в Україні неповнолітніх для підпалу автівок військовослужбовців, обіцяючи за це велику грошову винагороду. Адже діти , а особливо підлітки, є особливо вразливою категорією та не до кінця усвідомлюють наслідки своїх дій. Наголошуємо, що такі вчинки передбачають кримінальну відповідальність! Сьогодні класні керівники провели виховні години і й донесли дітям, чому цього робити не варто. А також розповіли про підступність ворога, адже надалі РФ може вигадати й інші схеми вербування. Тому діти мають бути пильними у соціальних мережах й не піддаватися провокаціям росіян!
Будьте обережні!
12 грудня викладачі ВСП "Львівський фаховий коледж транспортної інфраструктури НУ Львівська політехніка " - Роман Венгер і Люба Дудчак провели цікаву і змістовну бесіду з випускниками дев'ятого класу щодо вступу в коледж.
Кожного року в першу п'ятницю жовтня святкують Всесвітній день усмішки. Це чудове свято виникло завдяки американському художнику Харві Беллу. Саме він є автором відомого на весь світ логотипу смайлика
До Дня захисників і захисниць України на подвір'ї нашої школи відбулась благодійна ярмарка "Творимо, Допомагаємо, Перемагаємо"
02 жовтня 2024 року на шкільному стадіоні с. Банюнин відбулися змагання з футболу "Шкіряний м'яч" серед ЗЗСО І-ІІ ступенів.
Урочисте відкриття Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура"
Шахрайські дії різноманітні настільки, наскільки різноманітні відносини між людьми. Вони є наслідком обороту товарів, використання онлайн сервісів або банківських карт. Тому кожна сфера привертає до себе зловмисників, які постійно винаходять нові способи розкрадання грошей. Проте існують загальні правила, які допоможуть не стати жертвою шахраїв.
У ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Неслухів відбувся педагогічний тренінг "Роль класного керівника в правовому вихованні молоді, профілактиці правопорушень та булінгу", який провели педагоги-організатори Пишкович С.В. та Світа І. І.
Сьогодні у 2 класі (класний керівник Купльовська Г. Г.) відбувся урок- квест "Твори добро", присвячений Дню Святого Миколая.
Майже цілий рік усі ми—дорослі й діти, з нетерпінням очікуємо на зимові свята. А найбільше дітвора чекає свято любові і душевної теплоти —День Святого Миколая. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає .
У нашій школі існує добра традиція: на свято Миколая лідери учнівського самоврядування проводять уроки замість вчителів. Це завжди весело, креативно та повчально! Цьогоріч за свою працю кожен учень отримав подарунки від Миколая .
Щиро дякуємо голові Новояричівської селищної ради Петру Соколовському за гарні подарунки.
Вже Миколай святий ступає на поріг ...
Сьогодні Він в Неслухові разом з маленькими янголятами несе радість, добро і солодкий спогад дитинства нашим Захисникам, які повернулися з передової.
Гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
Завжди прагнемо виховувати в наших дітей чесність, відповідальність, дбайливе ставлення до братів наших менших. Саме тому у нашому навчальному закладі протягом тижня вчителі проводили уроки доброти, на яких учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, про "нових друзів", які з'явилися в нашому селі, обговорювали причини появи на вулицях безпритульних тварин та як зарадити цьому.
Діти отримали масу позитивних вражень, а також навички правильного ставлення та поводження з тваринами.
Зважаючи на складні часи для країни, нашим тваринкам як ніколи потрібні спокій, підтримка та позитивні емоції. Менші брати дарують нам відчуття єдності з природою, виховують в нас добро, відповідальність, гуманність та альтруїзм. Саме ці якості відрізняють цивілізоване суспільство від суспільства невігластва та дикунства.